הסיפור של WAVE DIGITAL- משרד פרסום בבאר שבע (עומר) ות"א

לפני 12 שנה הקמתי סוכנות דיגיטל קטנה בעומר התחלנו במשרד קטנטן : 3 עובדים ו 2 לקוחות …

בעשור שעבר מאז , גדלנו והפכנו לסוכנות דיגיטל גדולה עם כ 20 עובדים ,מאות לקוחות מרוצים , והמון המון ניסיון ….

לפני כשנתיים, כשישבתי וניתחתי לאן שוק הפרסום הולך ,הבנתי שחברת דיגיטל חזקה ככל שתהיה ,עדיין חסרה בעומק ובפתרון המלא והנכון שיש להעניק ללקוחותיה ……

למזלי הרב פגשתי את Ronen Hazan ו Itzik Harosh בעלים של משרד פרסום בוטיק בתל אביב , שניהם שועלים ותיקים תותחים',עם ניסיון של עשרות שנים בעולמות הפרסום ,שלמדו את התחום במשרדי הפרסום המובילים בישראל…..

אחרי מספר חודשים של שיתוף פעולה בין החברות בכמה לקוחות משותפים ,החלטנו לשלב כוחות , ומהאיחוד הזה נולדה :* wave advertisng ** משרד פרסום עם נשמה דיגיטלית , זה היה מהלך שעוד לא נראה בישראל שסוכנות דיגיטל מהדרום רוכשת משרד פרסום תל אביבי …..

אז …בשנתיים האחרונות מיתגנו מחדש את החברה [ עבודה מדהימה של Meital Gur מנהלת הסטודיו התותחית שלנו !!! ] , פתחנו סניף בתל אביב במקביל לסניף בעומר , גייסנו עובדים נוספים לכל המחלקות ,פתחנו חברת בת : " wave -seo "שמתמחה בהקמת אתרים וקידום אורגני בגוגל , ונכנסו לעולמות המרתקים של אסטרטגיה ,מיתוג ,פרסום משולב דיגטל ואופליין ,ועבדנו עם לקוחות רבים -כדי ליישם את תפיסת העולם החדשה שלנו עבורם ….

מכוון שה DNA של החברה הנו דיגיטלי [מה שמאפשר לנו גם להחזיק מחלקות של קידום אורגני, מתכנתים,מעצבים וכו', והכול IN HOUSE ], היתרון הגדול ללקוחות שהם מקבלים חברת פרסום, שבאמת יודעת לתת להם 360 של כלל הצרכים הפרסומיים שלהם , שמצד אחד נושמת וחושבת דיגיטל על כלל היתרונות שבדבר , אבל….וזה אבל חשוב, מביאה את העומקים של האסטרטגיה המיתוג ,ותכנון מדיה משולב של עולם הפרסום הקונבנציונלי ,יחד עם מיקוד רב ביצירת לידים איכותיים וחיבור ליעדי המכירות של החברה 💪….

ולמרות השינויים והגיוסים והגידול בלקוחות ….חברתנו נשארה חברה בוטיקית, ומשפחתית , שמעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ,שרואים בWAVE משפחה, ונותנים שירות מקצועי מהנשמה …[תשאלו את הלקוחות שלנו …הם ישמחו לספר לכם…. ]

כיום חברת הפרסום- "WAVE " גאה להציג את "השואו-ריל " של החברה החדשה [מצ"ב בסרטון מטה] הכולל חלק מהעבודות המדהימות שבצענו ללקוחתנו בשנתיים האחרונות …מוזמנים להתרשם בעצמכם …..

Wave Group